top of page

MCM Studio | fotografia i stylizacja kulinarna Warszawa i Mazowieckie

Specjalizuję się w kompleksowej realizacji projektów z zakresu fotografii kulinarnej i stylizacji potraw oraz fotografii produktowej wraz z aranżacją. Swoją ofertę dotyczącą zdjęć kulinarnych i stylizacji jedzenia kieruję do restauracji, piekarni, cukierni, producentów żywności. Fotografia kulinarna znajduje również zastosowanie w katalogach firmowych i książkach - wszędzie tam, gdzie profesjonalna zdjęcia jedzenia mają przyciągać wzrok.

rolka7fb.jpg

Do moich zadań należy stylizacja potrawy tak, aby poprzez dobór odpowiednich dodatków uzyskać ujęcia pełne smaku, które przyciągną do Państwa wielu nowych Klientów - jako fotograf kulinarny i stylista żywności wiem,  że najpierw "jemy oczami".

fotograf-kulinarny- makaroniki1.jpg

Podczas wykonywania fotografii potraw ważna jest kompozycja i dobór produktów na  planie zdjęciowym. Posiadam mobilne studio wraz z oświetleniem, które pozwala na realizację zleceń u Klienta, również na zapleczu restauracji. Pozwala to uzyskać realistyczne kadry, które pomogą Państwu zbudować profesjonalny wizerunek.

fotografia-kulinarna-warszawa-tor-figowy

Fotografia jedzenia to bardzo wymagająca dziedzina fotografii. Właściwe ustawienie światła wydobywa detale i fakturę dania. W fotografii potraw ważne jest umiejętne mieszanie światła błyskowego z zastanym (np. we wnętrzu restauracji) - wtedy efekty naszej pracy będą niepowtarzalne.

stylizacja-kulinatna-warszawa-deser-z-og

Jako fotograf kulinarny i stylista żywności zajmę się kompleksowo Twoim zleceniem.  Od zaplanowania stylizacji poprzez skompletowanie odpowiednich elementów i wykonanie zdjęć po postprodukcję.

 

Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, dlatego wycenę konkretnego zlecenie otrzymają Państwo po przesłaniu jego specyfikacji. Zapraszam do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub przez media społecznościowe.

fotograf-kulinarny-naleśniki.jpg
Fotografia kulinarna i stylizacja kulinarna Warszawa beza
fotografia-kulinarna-warszawa-tort-tiram

Dopełnieniem do sesji zdjęciowej potraw np do karty menu lub katalogu mogą na Państwa życzenie być ujęcia z zaplecza, na których pokażemy jak powstają potrawy. Uchwycenie tego w  ruchu to ciekawe dla oka kadry.

fotografia-kulinarna-warszawa-jajo-ruch.
fotografia kulinarna i stylizacja kulinarna kanapka
fotograf-kulinatny-warszawa-sery.jpg
fotografia-kulinarna-warszawa-drink-flat
bottom of page