top of page

Sesja w domu - jak się przygotować?

To drugie w kolejności najczęściej zadawane mi pytanie - "Jak mam przygotować się do sesji domowej?"

Do sesji noworodkowej czy niemowlęcej z elementami lifestyle będziesz musiała przygotować ubrania dla siebie i członków rodziny.


Wybrane stroje powinny być w miarę jednolite dla wszystkich, w neutralnych, grających ze sobą kolorach :

-biel

-szarość

-beż

-pastelowe barwy


Unikamy:

-wyraźnych wzorów i kolorów

-nadruków z bajek

-wszystkiego, co odwraca uwagę


W wybranych strojach powinnaś czuć się swobodnie i komfortowo. Jeżeli macie jakiś jeden ulubiony mocniejszy kolor np butelkowa zieleń, granat - możesz go użyć w swoich stylizacjach. Zadbaj jednak o to, aby pasowały do siebie, były "z jednej bajki".


Co z mieszkaniem? Tu nie musisz robić wiele - to rolą fotografa jest pokazać to co piękne nie zwracając uwagi na resztę. Zostaw to mnie:) Fajnie jak będziemy mieć do dyspozycji duże okno - jak jednak nie masz takiego u siebie, nie martw się poradzimy sobie :)


Na pewno będziesz zastanawiała się nad swoim wyglądem po porodzie i najdą Cię wątpliwości czy chcesz się pokazywać przed obiektywem i czy to dobry czas... Bardzo dobry:) Pamiętaj, że rolą fotografa jest pokazać to co piękne (miłość, czułość i magię pierwszych chwil z Maluszkiem...) , więc zostaw to mnie :) Są też Mamy, które chętnie pozują i właśnie chcą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Jeżeli należysz do tej grupy to pamiętaj, aby o ewentualny makijaż i fryzurę zadbać wcześniej. Zdarza się tak, że ja robię sesję Twojego Maluszka a w Tym czasie Ty szykujesz się do zdjęć rodzinnych - jest to jak najbardziej dobry pomysł, wiadomo, że będąc młodą Mamą trzeba korzystać z każdej chwili...


Mam nadzieję, że ten krótki wpis był dla Ciebie pomocny. Kto wie - może spotkamy się na sesji?


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page