top of page

Sesja fresh 48

Fresh48 to sesja noworodkowa w szpitalu. Odbywa się w czasie pierwszych 48 godzin życia Maluszka. Wygląd noworodka zmienia się bardzo szybko i to właśnie pierwsze 2 dni wygląda tak niepowtarzalnie, że powstały sesje fresh48. Naprawdę warto - a piszę to jako mama trójki urwisów - zachować ten jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny wygląd na zawsze. Okazję do wykonania takiej pamiątki masz tylko przez 2 dni...

_MG_6856.jpg

Dla kogo jest sesja fresh48? Dla każdej kobiety, która po porodzie chce zachować wspomnienia pierwszych dni z dzieciątkiem

Co da Ci taka sesja? Nie otrzymasz ode mnie zwykłych zdjęć - przekażę Ci wspomnienia i wyciskacz łez na całe życie :)  Przede wszystkim to jedyna w swoim rodzaju pamiątka zarówno dla Ciebie jak i Twojego nowonarodzonego dziecka. Chwila, którą utrwalam dla Ciebie na zdjęciach to magia Waszych 48 godzin:)

sesja-noworodkowa-w-szpitalu-warszawa-33

Dlaczego ja? Dlaczego wybierając fotografa do sesji w tak intymnym momencie swojego życia warto pracować ze mną? Bo sama jestem mamą, mam za sobą dwa porody zarówno silami natury i przez cc. Nic co kobiece w tym czasie nie jest mi obce - to ważne abyś czuła się swobodnie :) Potrafię działać sprawnie i dyskretnie aby sesja była dla Was komfortowym przeżyciem . Na stronie głównej znajdziesz opinie moich zadowolonych Klientek :)

sesja-noworodkowa-w-szpitalu-warszawa-55

Jeżeli masz jeszcze jakiekolwiek pytania o sesje fresh48 to napisz do mnie klikając przycisk poniżej i umów się ze mną na bezpłatną konsultację online przez Messenger  - jestem pewna, że rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości i zarezerwujemy termin :)

sesja-noworodkowa-w-szpitalu-warszawa-44

Pakiet fresh48:

  • sesja w szpitalu/domu narodzin w ciągu pierwszych 48 godzin życia Maleństwa, czas trwania sesji 30 -60 minut

  • 15 zdjęć w formie cyfrowej poddanych autorskiej obróbce + wydruki

  • cena 400 zł

  • dodatkowe ujęcia z obróbką 20 zł/szt

bottom of page