top of page

Sesja noworodkowa

cennik 03.2023.jpg

Chciałabym pomóc Ci zapamiętać to jakie jest Twoje nowonarodzone dziecko i zaprosić do udziału w sesji noworodkowej - sesji zdjęciowej z Twoim maleństwem i  rodziną. Sesja niemowlęca z rodzeństwem i rodzicami to pamiątka na całe życie. Przez wzgląd na Wasz komfort sesje noworodkowe odbywać się będą w Waszym domu, czyli miejscu gdzie czujesz się wygodnie i masz wszystko pod ręką. 

Z własnego doświadczenia wiem  jak duże jest to ułatwienie, gdy nie trzeba wychodzić z domu z noworodkiem, szczególnie w  pierwszych dniach razem, kiedy wszystko jest takie nowe. Sesja zdjęciowa noworodka odbędzie się w Twoim domu. Ja przyjadę do Was. Z ubrankami i stylizacjami oraz oświetleniem, aby otrzymać piękne kadry, które staną się pamiątką na całe życie. To w Twoim domowym zaciszu odbędzie się sesja zdjęciowa noworodka. Jeżeli chcesz możemy przy okazji porozmawiać o macierzyństwie... mam w domu uroczą trójkę w tym niemowlęta więc jestem na bieżąco :)

Dopłata za dojazd poza teren Warszawy - 60 zł

Zawodowo jestem fotografem noworodkowym z Warszawy a prywatnie tak jak Ty - mamą. Fotografią noworodkową i niemowlęcą zajmuję się na co dzień. Wykonuję sesje noworodkowe w domach Klientek. Obszar  na którym działam jako fotograf noworodkowy i oferuję domowe sesje niemowlęce to Warszawa i okolice.

sesja-noworodkowa-warszawa-4.jpg
noworodek-na-sesji-warszawa3.jpg

Jeżeli chcesz dopytać o szczegóły lub zarezerwować termin sesji noworodkowej to kliknij przycisk poniżej i napisz do mnie. Będzie mi bardzo miło Cię poznać :)

_MG_9334x.jpg

Dlaczego warto pracować ze mną ?

- najważniejszy bohater - Twoje maleństwo jest w moich rękach bezpieczny. Sama jestem mamą i uspokajanie, układanie noworodka (a nawet dwóch naraz...) to mój chleb powszedni. Często nasza sesja to jest Twój czas na kawę :) sesje noworodkowe ze mną to najwygodniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

- nie musisz jechać z dzieciątkiem do studia, sesja noworodkowa jest w Twoim - oszczędzasz czas i nie męczysz niepotrzebnie maluszka narażając go na nadmiar bodźców. To ja przyjadę do Ciebie, sesje noworodkowe w domu to Twoja wygoda. Jestem ogromną fanką takiego rozwiązania - jako potrójna Mama doskonale wiem jak wyglądają pierwsze tygodnie po porodzie i że to co można zrobić łatwiej należy zrobić łatwiej. Zdecydowanie sesja noworodkowa w domu jest dla Ciebie i Malucha bardziej komfortowa

- czasem zdarza się, że łączymy sesję noworodkową z sesją lifestyle. Obok pozowanych zdjęć noworodkowych wykonuję dla Ciebie ujęcia rodzinne w naturalnym wydaniu. Korzystając z mojej oferty domowej sesji noworodkowej dajesz sobie możliwość wyboru - nawet w dniu sesji możemy stwierdzić, że wykonujemy jednak sesję lifestyle, naturalną (np. jak Maluch ma gorszy dzień).

Zapoznaj się z ofertą poniżej oraz przejdź do portfolio.

Na stronie głównej znajdziesz opinie zadowolonych Klientek :)

noworodek-na-sesji-warszawa4.jpg

SESJE NOWORODKOWE | FOTOGRAFIA NOWORODKOWA WARSZAWA | SESJA NIEMOWLĘCA (sesje noworodkowe lifestyle Warszawa oraz sesje pozowane) wybrane kadry sesja noworodkowa Warszawa :

_MG_9367x.jpg
_MG_4071 wer2.jpg
sesja-noworodkowa-warszawa2.jpg

Sesja zdjęciowa noworodka, sesja niemowlęca czy rodzinna mogą być oryginalnym i bardzo ciekawym prezentem. Oferuję możliwość zakupu sesji w formie vouchera. Zamawiając sesję zdjęciową w prezencie otrzymasz imienny voucher z dedykacją ważny 6 miesięcy. Zaproszenia są wykonywane ręcznie, z największą dbałością o detale i same w sobie są pięknym prezentem :)

Vouchery dostępne są w trzech wersjach - dla chłopca, dziewczynki i uniwersalne.

Podaruj niepowtarzalny prezent -

     KUP VOUCHER

sesja-lifestyle-mama-bw.jpg

DODATKOWE INFORMACJE

Ustalony na etapie rezerwacji dzień spotkania może zostać zmieniony ze względu na faktyczną datę porodu.

Celem rezerwacji terminu należy dokonać wpłaty zadatku w wysokości 200 zł. Przelewu należy dokonać w ciągu 2 dni od ustalenia daty spotkania. Pozostała część płatna w dniu sesji.

O zmianach ustalonego terminu sesji prosimy informować najpóźniej 2 dni przed ustaloną datą .

sesja-rodzinna-voucher
bottom of page