Hej!

 

Cieszę się, że tu zaglądasz :) Mam na imię Basia i jestem fotografem.

Fotografuję noworodki w ich domach lub jeszcze w szpitalu (sesje fresh48). Tworzę jedyne w swoim rodzaju pamiątki dla rodziców - zdjęcia do których będziecie wracać całe życie... Fotografuję, aby zachować dla Ciebie chwilę, bo za kilka dni....będzie już inna chwila :)

Czy wiesz, że maluszek na sesji fresh48 (w ciągu pierwszych 48godzin życia) wygląda zupełnie inaczej niż na sesji noworodkowej, którą robimy nieco później? Czas tak szybko upływa - gdy Ty dochodzisz do siebie po trudach porodu - tworzę dla Ciebie fotograficzne wspomnienia, abyś mogła do nich wracać do końca życia :) Zrobię to z przyjemnością - sama jestem mamą wspanialej trójki dzieciaczków i wiem jaki ładunek emocji będzie w tych zdjęciach...

Jeżeli chodzi o hobby to teraz moje hobby to moje dzieci - a jak mamie trójki uda się znaleźć wolną chwile to idzie biegać :)

Mam też drugą pasję - postprodukcję i retusz zdjęć, fotomontaże naprawdę mnie relaksują ( nie pytaj - uwierz ). W tzw. wolnych chwilach (naprawdę to napisałam? ) uczę innych Photoshopa więc jak jesteś początkującym fotografem to zajrzyj tu .

© 2019by MCM Studio